منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

منوی دسته بندی

ثبت نام ایران خودرو

در این مطلب با ثبت نام ایران خودرو ، شرایط پیش فروش و فروش فوق العاده ، نحوه قرعه کشی و واریز وجه خودرو و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام آشنا میشیم.

مقدمه

بنابر تصمیمات انجام شده، عموم مردم و مشتریان برای خرید محصولات ایران خودرو می توانند در بازه های زمانی مختلفی که در قالب قرعه کشی پیش فروش یا فروش فوق‌العاده برگزار می شوند، شرکت کنند که در هر سری خودروهای مختلفی توسط این شرکت قرار می گیرند و شما می توانید برای خرید هر یک از محصولات بنابر علایق و سلایق خود اقدام کنید.

با این وجود در هر قرعه کشی شما تنها یکبار می توانید شرکت کنید و تنها یک محصول را انتخاب کنید و برای خرید بیش از یک محصول با ارور متقابل وب سایت روبرو خواهید شد. با این حال از مهم ترین محصولات ایران خودرو می توان به پژو پارس، رانا، سمند، سمند سورن، پژو 206، پژو 405 و… اشاره کرد که از محبوب ترین خودروها در کشورمان هستند.

فروش فوق العاده چیست

به خودروهایی که شرکت در یک بازه زمانی حداکثر سه ماهه به مشتری تحویل می دهد و مشتری باید تمام مبلغ تعیین شده خودرو رو به حساب ایران خودرو واریز کند ، فروش فوق العاده گفته می شود.

پیش فروش چیست

به خودروهایی که شرکت در یک بازه زمانی یک ساله به مشتری تحویل می دهد و مشتری تقریبا کتر از پنجاه درصد مبلغ خودرو رو به حساب ایران خودرو واریز می کند و مابغی مبلغ رو حداکثر یک سال بعد با توجه به قیمت روز نمایندگی اون خودرو پرداخت می کند ، پیش فروش گفته می شود.

ایرانخودرو

تاريخ شروع و مهلت ثبت نام

معمولا شرکت ایران خودرو هر چند وقت یک بار طرح های پیش فروش و فروش فوق العاده خود را آغاز می کند ، چون تاریخ این فروش ها مشخص نیست ، مشتریان عزیز می توانند پیج اینستاگرام شهرخوب رو دنبال کنند و به محض اینکه ثبت نامی شروع شود در قسمت استوری های اینستاگرام شهرخوب قرار خواهد گرفت.

معمولا مهلت ثبت نام پیش فروش و فروش فوق العاده های ایران خودرو 3 روزه می باشد.

ثبت نام ایران خودرو

جهت ثبت نام در فروش های شرکت ایران خودرو ابتدا باید در سایت ثبت نام کنید و احراز هویت انجام بدید و سپس از قسمت خرید خودرو ، ماشین دلخواه خودتون رو انتخاب کنید و در نهایت بر روی گزینه ثبت کلیک کنید.

عزیزانی که نمیتونن ثبت نام انجام بدن میتونن ثبت نام خودشون رو به همکاران ما بسپارند ،  فقط کافیه مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام رو که در زیر همین پست نوشته شده است را از طریق واتساپ یا تلگرام برای همکاران ما ارسال کنند.

قرعه کشی و واریز وجه

معمولا 1 الی 2 روز بعد از پایان ثبت نام قرعه کشی با حضور مراجع نظارتی برگزار می گردد و فهرست منخبین قرعه کشی ، حداکثر 3 روز پس از پایان ثبت نام از طریق سایت فروش اینترنتی و ارسال پیامک اعلام می گردد.

فرد انتخاب شده باید ظرف مدت 3 روز مبلغ تعیین شده را به صورت اینترنتی از طریق سایت ایران خودرو واریز کند. در صورت عدم واریز وجه ، خودرو به شخص دیگری تعلق می گیرد.

در صورت برنده شدن و واریز وجه هم می تونید به صورت حضوری به دفتر شهرخوب تشریف بیارین تا همکاران ما کارهای انتخاب رنگ و واریز وجه رو براتون انجام بدن.

نکته 1 : برای واریز وجه به صورت اینترنتی تمام مبلغ تعیین شده باید در یک کارت بانکی باشد و کارت بانکی هم حتما باید رمز پویا آن فعال باشد.

نکته 2 : برندگانی که در طرح های قبلی ، موفق به واریز وجه نشدن هم می توانند در طرح های بعدی شرکت کنند.

نکته 3 : قبل از قرعه کشی و در حین ثبت نام ، متقاضی هیچگونه مبلغی را جهت واریز خودرو پرداخت نمی کند.

محصولات ایرانخودرو

شرایط عمومی

1- به هر کد ملی فقط یک دستگاه خودرو تعلق می گیرد.

2- حداقل فاصله از آخرین خرید (ثبت نام یا تحویل خودرو) از شرکت های ایران خودرو و سایپا 48 ماه می باشد.همچنین ثبت نام همزمان در دو شرکت ایران خودرو و سایپا ، فرد از قرعه کشی حذف خواهد شد.

3- افرادی که پلاک فعال دارند (پلاک شخصی که بر روی خودرو نصب شده باشد) نمی توانند در این طرح ها شرکت کنند.

4- فرد ثبت نام کننده باید حداقل گواهینامه پایه سه دارای اعتبار داشته باشد.

5- انتقال امتياز و حقوق ناشي از انتخاب شدن در قرعه كشي به اشخاص ثالث ممنوع مي باشد.

6- متقاضي بايد در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفي نمايد و براي واريز وجه ، لازم است از كارتهاي بانكي به نام خود استفاده نمايد.

7- شماره تلفن همراه معرفي شده بايد به نام فرد متقاضي باشد.

8- ثبت نام براي متقاضيان حقوقي ميسر نخواهد بود.

9- فرد انتخاب شده، ميبايست در مرحله واريز وجه ، جهت انتخاب كد نمايندگي مطابق با استان محل سكونت (آدرس و كدپستي) اقدام نمايد.

10- گارانتي خودرو پس از 5 ماه از زمان تحويل در صورت عدم مراجعه به نمايندگي براي دريافت سرويس اوليه باطل ميگردد و در
مراجعه به نمايندگي كاركرد حداقل 1.000 كيلومتري خودرو نيز الزامي است.

11- امكان صلح در قرارداد وجود ندارد.

12- خودروهاي قابل ارائه براساس آخرين استاندارد زيست محيطي و مقررات اعلام شده وحاكم بركشور در زمان تحويل خودرو ، برخوردار خواهد بود.

شرایط اختصاصی

1- تحويل خودرو بر اساس اولويت بندي تعيين شده در قرعه كشي و ساير ضوابط ابلاغي كميته خودرو خواهد بود.

2- انتخاب رنگ خودرو پس از اعلام اسامي منتخبين و توسط مشتري در زمان واريز وجه صورت خواهد گرفت.

3- خودروي ثبت نامي ، از بيمه شخص ثالث برابر آخرين سقف قانوني ابلاغ شده در زمان تحويل خودرو برخوردار خواهد بود.

4- صحت كليه اطلاعات درج شده خصوصا ً كد ملي ، آدرس و كدپستي بر عهده متقاضي ميباشد و در صورت تغيير يا اشتباه در اطلاعات ارائه شده كليه تبعات احتمالي ناشي از آن مانند تاخيردر تحويل و عدم شماره گذاري خودرو برعهده متقاضي ميباشد.

5- در صورت بروز هرگونه تاخير احتمالي در تحويل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخير به صورت روز شمار (12درصد ساليانه) محاسبه و در بازه زماني مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود.

6- درصورت عدم تكميل وجه دعوتنامه در بازه زماني مجاز، نوبت مشتري به موعد ديگري موكول ميگردد. نوع و قيمت خودرو قابل تحويل به اين دسته از مشتريان در بخشنامه هاي آتي مشخص ميگردد.

7- در صورتي كه پس از امضاي قرارداد في مابين با مشتري بر حسب ضرورت و يا الزامات قانوني و يا لزوم رعايت استانداردهاي اجباري، شركت ملزم به نصب تجهيزات و يا لوازم اضافي(آپشن) بر روي خودرو گردد و يا تغييري در برخي از قطعات خودرو ايجاد شود، ضمن اطلاع رساني مراتب مذكور ، دعوتنامه تكميل وجه با لحاظ ضوابط آيين نامه اجرايي قانون حمايت از مصرف كنندگان خودرو ، صادر خواهد شد.

8- امكان انصراف از ثبت نام تا قبل از پايان مهلت ثبت نام از طريق سايت و ميز كار مشتري (پنل كاربري) امكان پذير ميباشد.

9- سامانه پيام كوتاه شركت ايران خودرو به شماره 300096440 ميباشد وتمامي پيامک هاي ارسالي از طريق شماره مذكور صورت خواهد گرفت.

نتیجه گیری

علاقه مندان به خرید محصولات شرکت ایران خودرو می توانند به سامانه این شرکت مراجعه نموده و از طریق بخش فروش اینترنتی محصولات آن اقدام نمایند. البته برای ثبت سفارش از این طریق لازم است ثبت نام خود را در سایت ایران خودرو انجام داده و نام کاربری و کلمه عبور دریافت نمایند. با توجه به این که قیمت کارخانه ای محصولات این شرکت بسیار پایین تر از قیمت بازار آن می باشد، افراد زیادی تمایل به خرید خودرو از این طریق را دارند.

………………………………………………………………………………………………………

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :

1- کارت ملی و شناسنامه

2- شماره شبا و کارت بانکی

3- آدرس و کدپستی

4- گواهینامه

5- شماره تلفن ثابت و همراه به نام متقاضی

………………………………………………………………………………………………………

(( سوالات متداول ))

به خودروهای با قیمت قطعی و تحویل حداکثر 3 ماهه فروش فوق العاده و به خودروهای با قیمت غیرقطعی و تحویل حداکثر 1 ساله پیش فروش گفته می شود.

ثبت نام ایران خودرو تاریخ های مشخصی ندارد،هر چند وقت یک بار ثبت نام انجام می شود.(جهت مطلع شدن از ثبت نام پیج اینستاگرام شهرخوب را دنبال کنید.)

کلیه شرایط عمومی و اختصاصی جهت ثبت نام ایران خودرو در این پست نوشته شده است.

کارت ملی و شناسنامه-گواهینامه-آدرس و کدپستی-شماره شبا کارت بانکی-شماره تلفن ثابت و همراه به نام متقاضی

جهت اطلاع از قیمت های بروز خودرو پیج اینستاگرام شهرخوب رو دنبال کنید.

Alireza وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.