درباره ما

شهرخوب

حس یک خرید خوب

 

فروشگاه اینترنتی شهرخوب در اواسط سال 97 فعالیت خود را در زمینه کالاهای دیجیتال آغاز کرده است.امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید کالا. دیگر کمتر کسی برای خرید کالا، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.
مشتریان پیشاپیش و قبل از خرید از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. مشتری در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را طلب می‏‌کند و مایل است دقیق‏‌تر و با قطعیت بیشتری انتخاب کند.

زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

پرسنل

فروشگاه اینترنتی شهرخوب متشکل از تعدادی نیروی جوان و تحصیل کرده می باشد که هر کدام در زمینه خود تخصص ویژه ای دارند،از این رو شهرخوب نیز باعث شده تعدادی هرچند اندک از جوانان این کشور مشغول فعالیت شده باشند تا بتوانند رزق و روزی حلال بدست بیاورند.

قیمت مناسب

خرید بی واسطه و سود کم باعث ایجاد قیمتهای رقابتی و بسیار پایین برای مصرف کننده گردیده که این کار باعث افزایش فروش و کسب رضایت هر چه بیشتر مشتریان گردیده است.

مجوزهای شهرخوب

فروشگاه شهرخوب دارای نماد اعتماد دو ستاره از مرکز توسعه الکترونیکی وزارت صنعت،معدن و تجارت ، نشان ملی ثبت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و همچنین دارای درگاه پرداخت امن بانک صادرات،پارسیان و لوگوی طلایی زرین پال می باشد تا مشتریان عزیز بتوانند خریدهای خود را با خیالی آسوده و کلیه کارتهای عضو شبکه شتاب انجام دهند.

پشتیبانی تضمینی

فروشگاه شهرخوب به صورت 24 ساعته در تمام روزهای هفته قادر به پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.

7 روز ضمانت بازگشت

فروشگاه شهرخوب برای تمام کالاهایی که مشکلاتی از قبیل ظاهری و سخت افزاری دارند ، به مدت 7 روز تضمین تعویض به مشتریانش می دهد.

اصالت کالا

تمام کالاهای شهرخوب اصلی می باشند لذا در صورتی که کالایی غیراصل باشد حتما در قسمت توضیحات مطلب قید خواهد شد.

با یک تیر دو نشان بزنید !!!

فروشگاه شهرخوب به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی سراسر کشور می باشد که 5 درصد از سود تمام کالاهای سایت را به عنوان کمک به افراد نیازمند،مستضعفین،ایتام،بیماران خاص و… اختصاص می دهد.

در واقع مشتریانی که از فروشگاه شهرخوب خرید می کنند با یک تیر دو نشان میزنند،هم به کالای مورد نظر خود می رسند و هم از ثواب کمک به دیگران برخوردار می شوند.

بستن
مقایسه