منوی دسته بندی

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

منوی دسته بندی

درباره ما

از سال 89 با آموزش دیدن ، آزمون و خطا کردن ، سرچ کردن در اینترنت شروع به فعالیت در کسب و کارهای اینترنتی کردم . کسایی که طراحی سایت انجام میدادن شاید سیستم مدیریت محتوا نیوک رو یادشون باشه ، اون زمان نیوک رقیب وردپرس بود به طوری که خیلی از سایت های معروف از سیستم میدیریت محتوا نیوک استفاده می کردن ، منم همون موقع سایت ویدیوباران رو بر بستر نیوک راه اندازی کردم اما با گذشت 2 سال از تاسیس سایتم ، شرکت هاستینگی که ازش سایتمون رو خریداری کرده بودیم کلا جمع کرد و رفت ، ماهم سایتمون بسته شد . اون زمان کاملترین سایت در زمینه آرشیو فیلم ها و سریال ها ، موزیک و موزیک ویدیوهای ایرانی رو داشتیم،اما حیف که کلا از بین رفت.

در سال 1394 با وجود نیاز مردم به حوزه خدمات اینترنتی ، شروع به راه اندازی یک دفتر خدمات اینترنتی (کافی نت ) کردم و در سال 1398 وبسایت شهرخوب رو راه اندازی کردم.

با بیش از 10 سال تجربه در این زمینه امیدواریم بتونیم به همراه اعضای تیممون ، خدمات جامع و بروزی رو به کاربران عزیزمون ارائه بدیم.

.......... خدمات شهرخوب ..........

coffinet online citygood

کافی نت آنلاین

psd photoshop citygood

PSD (قابل ویرایش)

music citygood

موزیک (بدون کپی رایت)

pdf word citygood

PSD , WORD

pos citygood

کارتخوان سیار

.......... اعضای تیم جوان شهرخوب ..........

alireza

|مدیر سایت و تولید کننده محتوا|

faezeh

| گرافیست و امور مالی |

amir

| امنیت و نویسنده |

.......... مجوزهای شهرخوب ..........

%D8%A7%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D9%87 %DA%A9%D8%B3%D8%A8 %D9%88 %DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C %D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C
logo-samandehi