درباره ما

شهرخوب در مرداد سال ۹۴ فعالیت خود را در زمینه خدمات کافی نتی،اینترنتی،کامپیوتری،آموزشی،مسافرتی و … آغاز کرده است.امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد.

از این رو تصمیم بر این شد جهت رفاه حال مشتریان و همچنین کلیه هموطنان عزیز خدمات آنلاین شهرخوب رو راه اندازی کنیم تا مشتریان عزیز بدون هیچ دردسری کارهای خود رو به کارشناسان ما سفارش دهند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت به آنها تحویل داده شود.

زندگی امروزی بی‏‌گمان خرید به رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد استفاده‏ کنندگان سرویس‌های اینترنتی و مشتریان فروشگاه‏‏‌‏های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

پرسنل

شهرخوب متشکل از تعدادی نیروی جوان و تحصیل کرده می باشد که هر کدام در زمینه خود تخصص ویژه ای دارند،از این رو شهرخوب نیز باعث شده تعدادی هرچند اندک از جوانان این کشور مشغول فعالیت شده باشند تا بتوانند رزق و روزی حلال بدست بیاورند.

قیمت مناسب

هموطنان محترم می توانند قیمت های ما را با سایر دفاتر خدماتی مقایسه کنند در صورتی که قیمت های دیگر دفاتر کمتر از شهرخوب باشد هزینه خدمات به طور کامل به مشتری عزیز برگشت داده می شود.

مجوزهای شهرخوب

شهرخوب دارای نماد اعتماد دو ستاره از مرکز توسعه الکترونیکی وزارت صنعت،معدن و تجارت ، نشان ملی ثبت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال و همچنین دارای درگاه پرداخت امن و لوگوی طلایی زرین پال می باشد.

پشتیبانی تضمینی

شهرخوب به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته قادر به پاسخگویی به مشتریان عزیز می باشد.

با یک تیر دو نشان بزنید !!!

شهرخوب به عنوان اولین سایت اینترنتی سراسر کشور می باشد که ۵ درصد از سود تمام کالاهای سایت را به عنوان کمک به افراد نیازمند،مستضعفین،ایتام،بیماران خاص و اختصاص می دهد.

در واقع مشتریانی که سفارشات خود رو به شهرخوب می سپارند با یک تیر دو نشان میزنند،هم کارهایشان انجام می شود و هم از ثواب کمک به دیگران برخوردار می شوند.